Понеділок, 24.09.2018, 20:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Посилання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

БАНК « ОБДАРОВАНІСТЬ» 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Банк даних обдарованої учнівської молоді

 Капустинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів станом на 01.09.2017                                                   

                                                   

 

 

  1. Загальна кількість - 17
  2. З них кількість переможців ІІ, ІІІ етапу олімпіад - 2
  3. З них кількість слухачів МАН -
  4. З них кількість вихованців гуртків, переможців конкурсів (художньо-естетичного, літературного напрямів тощо) - 13
  5. З них кількість переможців спортивних змагань – 8

 

 

ПІБ учня

Назва навчального закладу

Клас, дата народження

Домашня адреса, телефон (мобільний)

Досягнення

Назва заходу

Примітка (соціальний статус: сирота (під опікою), багатодітна сім’я, неповна сім’я, дитина загиблих (учасників АТО) батьків військовослужбовців)

1

Сипко Євгеній

Іванович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

12.03.2001

с. Капустинці

0687288196

ІІ місце

 

ІІ місце

 

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

ІІ місце

І місце

Змагання з футболу. Збірні освітніх округів

Змагання з футболу. Обласні зональні змагання

Легкоатлетичний крос

Районні змагання з міні-футболу «Різдво-2017»

Змагання з баскетболу

Змагання з волейболу

 

2

Калюжний Олег

Олександрович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

08.01.2001

с. Капустинці

0675423562

ІІ місце

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

Змагання з футболу. Збірні освітніх округів

Змагання з баскетболу

Районні змагання з міні-футболу «Різдво-2017»

 

3

Багатиренко Анна Олександрівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

12.06.2001

с. Капустинці

0960796854

ІІ місце

І місце

 

 

ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

 

Диплом ІІ ступеня

Легкоатлетичний крос

Змагання з баскетболу

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання

Районні змагання з міні-футболу

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

4

Ващенко Маргарита Олексіївна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

11 клас

13.05.2001

с. Капустинці

0966500439

І місце

І місце

 

ІІІ місце

 

Диплом ІІІ ступеня

Змагання з баскетболу

Змагання з волейболу

Районні змагання з міні-футболу

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

5

Марченко Сергій Ігорович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

10.02.2002

с. Капустинці

0969565289

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

 

І місце

Змагання з футболу. Збірні освітніх округів

Районні змагання з міні-футболу «Різдво-2017»

Змагання з волейболу

 

6

Євтушенко Денис Олександрович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

07.04.2003

с. Капустинці

0684241258

ІІ місце

 

Диплом ІІІ ступеня

Легкоатлетичний крос

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

7

Пожар Дмитро Анатолійович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

30.12..2002

с. Капустинці

0983372100

Диплом ІІІ ступеня

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

8

Сипко Сергій Іванович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

28.08.2003

с. Капустинці

0671289672

ІІ місце

 

ІІ місце

Легкоатлетичний крос

Районні змагання з настільного тенісу

 

9

Ховратенко Світлана Олексіївна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

04.04.2003

с. Капустинці

0966763092

ІІІ місце

Районний конкурс патріотичної пісні

Неповна сім я

10

Ващенко Максим Олексійович

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

31.03.2004

с. Капустинці

0989833937

Диплом ІІІ ступеня

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

11

Пономаренко Аня Вікторівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

29.10.2003

с. Капустинці

0989833936

 

ІІ місце

 

 

 

ІІ місце

 

 

відмінно

 

 

ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з математики

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики

Всеукраїнська гра з інформатики «Бобер»

Районний конкурс патріотичної пісні

 

12

Супрун Катерина Сергіївна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

8 клас

20.10.2003

с. Капустинці

0979565703

ІІІ місце

 

ІІ місце

 

 

ІІ місце

Районний конкурс патріотичної пісні

Районні змагання з настільного тенісу

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір»

 

13

Ващенко Єлизавета Олегівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

8 клас

23.05.2003

с. Капустинці

 

ІІ місце

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір»

 

14

Гришко Альбіна Олександрівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

8 клас

16.11.2003

с. Капустинці

0967013002

І місце

 

ІІ місце

 

 

 

ІІІ місце

 

 

 

 

Диплом ІІ ступеня

Змагання з баскетболу

ІІ етап літературного конкурсу учнівської творчості ім. Т.Шевченка

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу знавців

української мови ім.. П.Яцика

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

15

Кириченко Дарина Олександрівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

7 клас

14.12.2005

с. Капустинці

0684627261

І місце

 

 

ІІ місце

 

 

добре

Всеукраїнська акція «Птах року» в номінації «плакат»

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір»

Всеукраїнська гра з математики «Кенгуру»

 

16

Тарасенко Владислава

Миколаївна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

7 клас

24.06.2005

с. Капустинці

 

ІІ місце

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір»

 

17

Пономаренко Альона Вікторівна

Капустинська ЗОШ І-ІІІ ст

7 клас

27.11.2004

с. Капустинці

ІІ місце

 

 

 

 

 

Диплом ІІІ ступеня

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Український сувенір»

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2018
uCoz